Відгуки

   Відгук про роботу вчителя зарубіжної літератури та художньої культури

                                       Мариньохи Н. К.

  Наталія Кирилівна - фахівець високого рівня інтелекту, освіченості та національної самосвідомості. Це творча, духовно багата особистість, талановитий педагог та надійна людина. Вона має високий рівень володіння фактичним матеріалом, ефективними методами керівництва пізнавальною діяльністю учнів, знаннями про вікові та емоційні особливості учнів.

   Наталія Кирилівна вчить дітей самостійно мислити, пробуджує прагнення творчості, розширює мистецькі обрії, формує естетичні смаки, виявляє і розвиває творчі здібності школярів, навчає учнів сприймати літературні твори розумом, серцем і душею. На уроках і під час проведення занять літературної студії педагог вчить школярів висловлювати свої думки, аналізувати художні твори, дискутувати, любити поезію. А якщо в комусь побачить іскру таланту, не дає їй згаснути...

   Мариньоха Н.К. - активний учасник роботи МО вчителів української мови та літератури і зарубіжної літератури, вона активно ділиться досвідом зі своїми колегами. Наталію Кирилівну шанують і підтримують в учнівському та учительському колективах. З дітьми вона відкрита і терпляча, шукає в них тільки хороші якості.  З колегами Наталія Кирилівна щира і толерантна, чесна і доброзичлива. Вона є прекрасним наставником для молодих педагогів.

                                                                Керівник шкільного МО Романчук В.В.

 

 

    Відгук про роботу вчителя зарубіжної літератури та художньої культури

                                       Мариньохи Н.К.

   Наталія Кирилівна - хороший товариш, надійна людина, досвідчений педагог із широким колом інтересів та оригінальним мисленням. Вона уміє звичайний урок перетворити на свято поезії та творчості, оскільки постійно урізноманітнює форми та методи роботи, шукає нові прийоми у співпраці з учнями. Педагог робить усе для того, щоб учні самостійно читали, вчили напам'ять вірші та вдумливо, виразно декламували їх, рецензували відповіді однокласників та аналізували прочитані твори. Наталія Кирилівна зацікавлена в матеріалі, який викладає, вона уміє передати цей інтерес учням, дає їм можливість відчути високу духовність, яку несуть у собі кращі твори зарубіжної літератури. З колегами у педагога склалися дружні та щирі стосунки, вона завжди готова надати необхідну допомогу, підтримати, надихнути на нові здобутки.

                                                        Учитель зарубіжної літератури Щесюк Л.І.

                                   

        Відгук про роботу вчителя зарубіжної літератури Мариньохи Н.К.

   Уже третій рік мій син Андрій вивчає кращі твори зарубіжної літератури під керівництвом мудрої, ерудованої вчительки Наталії Кирилівни, яка зуміла зацікавити літературою усіх майже своїх вихованців. Це досвідчений вчитель, якому притаманні почуття відповідальності за доручену справу, висока фахова майстерність, прагнення творчо використовувати досягнення сучасної педагогічної науки.

   Спостерігаючи за сином, я радію з того, що Андрій навчився обстоювати свої думки, логачно мислити, аргументовано висловлюватись, розширив свій кругозір. Розумію, що значна частка в цьому досягненні - це наслідок роботи Наталії Кирилівни.

    Доброзичливі, гуманні стосунки між педагогом та учнями сприяють формуванню гідності, підвищенню самооцінки школярів. Наталія Кирилівна вміє почути кожну дитину, допомогти та підтримати, підбадьорити і спонукати до власної творчості. 

                                                                Мама учня 9-Г класу Наконечна О.